wykształcenie

Przedstawiciel Handlowy (Dział Bezpieczeństwa Pracy)

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 06.09.2017
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego zajmującego się sprzedażą artykułów bezpieczeństwa, takich jak:  detektory gazów, ochronne bariery elastyczne, systemy lock-out, itp.

Miejsce pracy: województwa: Śląskie, Opolskie i Dolnośląskie Katowice, Opole, Wrocław.

Opis stanowiska:
- Aktywne i skuteczne poszukiwanie nowych klientów
- Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Przygotowywanie ofert
- Doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów
- Realizowanie planów sprzedażowych
- Sporządzanie raportów z wykonanych działań w CRM

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Szkolenia produktowe i handlowe
- Przyjazną atmosferę w zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedażowymi
- Niezbędne narzędzia pracy
- Pracę w firmie o kulturze opartej na otwartości i zaufaniu

Osoby zainteresowane są proszone o składanie CV na adres e-mail.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Opis wymagań:
- Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
- Dobra znajomość lokalnego rynku
- Doświadczenie w sprzedaży B2B
- Kreatywność i zdecydowanie w działaniu
- Umiejętność organizacji i planowania pracy
- Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
- Znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B
CV prosimy wysłać na adres:
rkredek@techem.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Sprzedaż, handel w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.