wykształcenie

Analityk

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data publikacji: 28.08.2017
Opis oferty:
Opis stanowiska pracy:

Praca dla ambitnych, odpowiedzialnych osób, wykazujących się bardzo dobrą znajomością zagadnień informatycznych.

Oczekujemy:
- posiadania wiedzy i umiejętności z zakresu analizy oraz sporządzania dokumentacji analitycznej w UML-u,
- umiejętności nawiązywania kontaktów z klientem i skutecznej realizacji jego oczekiwań,
- zaangażowania w wykonywanie obowiązków.

Obowiązki:
- tworzenie analizy wraz z niezbędną dokumentacją, wykonywanie zadań zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie, opracowywanie nowych standardów, wykonywanie analizy oraz wyceny kosztów (budżetu, realizacji zadań), planowanie budżetów i harmonogramów projektu, kontaktów z klientem w celu uzyskania wymagań dot. projektu;

- weryfikacja działania aplikacji zgodnie z analizą, wymaganiami, scenariuszami testów akceptacyjnych, pisanie instrukcji użytkownika, zgłaszanie błędów i śledzenie postępu prac nad ich rozwiązywaniem, informowanie przełożonych o zagrożeniach w realizacji projektu;

- śledzenie zmian przepisów prawnych bezpośrednio związanych z prowadzonymi przez firmę pracami nad systemami informatycznymi.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z pózń. zm., wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO SOFTWARE Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych rekrutacji i selekcji.”

Dziękujemy za zainteresowanie firmą ZETO SOFTWARE Sp. z o.o. oraz naszą ofertą pracy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na kolejny etap rekrutacji, rozmowę zaprosimy wyłącznie kandydatów, którzy w naszej ocenie, na podstawie danych zawartych w aplikacji, będą posiadali doświadczenie i kompetencje najbardziej spójne z naszymi oczekiwaniami.

Informujemy, że oferty niespełniające naszych oczekiwań zostaną zniszczone bez powiadamiania o tym fakcie ich nadawców.
Opis wymagań:
Niezbędne wymagania:
- znajomość UML w zakresie modelowania przypadków użycia, aktywności, sekwencji oraz klas;
- umiejętność modelowania obiektowego oraz znajomość narzędzi do modelowania;
- znajomość BPMN oraz umiejętność opisu procesów biznesowych w tej notacji;
- ogólna wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania;
- umiejętność identyfikacji wymagań klientów;
- łatwość nawiązywania kontaktów z klientem;
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
- samodzielność, dokładność i odpowiedzialność.

Wymagania dodatkowe:
- umiejętność kierowania zespołem,
- znajomość metod szacowania kosztów (czasochłonności) realizacji projektu.
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@zetosoftware.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim.