wykształcenie

Aplikant w Dziale Prawa Pracy

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 09.04.2018
Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Aplikant w Dziale Prawa Pracy.

Opis stanowiska:
- Bieżąca obsługa klientów kancelarii w obszarze prawa pracy.

Oferujemy:
- Możliwość ciekawej pracy w międzynarodowym środowisku oraz nabywania nowych, cennych umiejętności
- Elastyczny czas pracy
- Prywatną opiekę medyczną
- Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
- Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
- Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki).
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym charakterze
- Znajomość obszaru prawa pracy
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
CV prosimy wysłać na adres:
tgieros@ca-staff.eu

Zobacz również oferty pracy z kategorii Prawo w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.