wykształcenie

Asystent brokera ubezpieczeniowego

Warszawa, mazowieckie
Data publikacji: 05.10.2018
Opis oferty:
Zadania na tym stanowisku:

Obsługa klientów i komunikacja z zakładami ubezpieczeń w zakresie:
- przygotowania dokumentacji i slipu brokerskiego pod nadzorem brokera
- opracowanie analizy porównawczej ofert wraz z rekomendacją pod nadzorem brokera
- obsługa polis klientów Spółki pod nadzorem brokera
- stały kontakt z klientem i zakładami ubezpieczeń

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich CV na adres e-mail

- Doświadczenie w pośrednictwie przy zawieraniu umów ubezpieczenia i obsłudze ubezpieczeń podmiotów gospodarczych.
- Staż pracy: min. 2 lata jako Asystent Brokera Ubezpieczeniowego
- Rozwinięta umiejętność komunikowania się i budowania relacji z klientami,
- Umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy, ustalania priorytetów oraz pracy w sytuacji spiętrzenia zdarzeń.
CV prosimy wysłać na adres:
praca@alfastrategy.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Ubezpieczenia w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.