X
miejscowość
wykształcenie

Asystent Działu Handlowego

Gdańsk, pomorskie
Data publikacji: 25.11.2016
Opis oferty:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Przygotowywanie pod nadzorem Specjalisty ds. Leasingu wniosków leasingowych.
- Kompletowanie dokumentów potrzebnych do umów związanych z procesem sprzedaży leasingowej, przygotowywanie raportów wewnętrznych.
- Telefoniczne umawianie spotkań oraz przedstawianie oferty produktowej.
- Asysta przy prowadzeniu rozmów i podpisywaniu umów leasingowych przez Specjalistę w biurze i w terenie.
- Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę po okresie próbnym.
- Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego menadżera zespołu.
- Ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej organizacji.
- Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.
- Dostęp do systemu benefitów.
- Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o nadsyłanie CV (wraz z listem motywacyjnym) zawierającego klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926, ze zm.)" .
Opis wymagań:
OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

- Wykształcenia co najmniej średniego.
- Nastawienia na realizację celów oraz umiejętności pracy w zespole.
- Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności koordynowania różnych zdań.
- Łatwości i chęci do prowadzenia rozmów telefonicznych.
- Umiejętności pracy pod presją czasu.
- Wysokiej kultury osobistej.
- Prawa jazdy kat. B.
- Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
- Znajomości: j.angielski – w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
CV prosimy wysłać na adres:
kadry@gtl.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim.