wykształcenie

Asystent nauczyciela przedszkola

Warszawa (Wilanów), mazowieckie
Data publikacji: 09.08.2019
Opis oferty:

MONTESSORI STEPPING STONES KAROLINA CZARNECKA

Międzynarodowe, Anglojęzyczne Przedszkole Stepping Stones jest zwycięzcą w plebiscycie Przedszkole na medal roku 2019, w dzielnicach Wilanów-Ursynów, organizowanym przez gazetę Nasze Miasto Warszawa.

Przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko asystenta nauczyciela do grupy 2,5 - 6 lat.
Miejsce pracy:
Wilanów Warszawa, ul. Przyczółkowa 140

Opis stanowiska:
Międzynarodowe, Anglojęzyczne Przedszkole Montessori Stepping Stones poszukuje kandadatów na stanowisko asystenta nauczyciela do grupy 2,5 - 6 lat, prowadzonej przez nauczyciela Montessori z wieloletnim doświadczeniem.

Oferujemy:
Oferujemy pracę w młodym, pięcioosobowym zespole. zapewniamy konfortowe warunki. Duży dom przystosowany na przedszkole, kryty basen, kort tenisowy, piękny, duży ogród. Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wykształcenia, kwalifikacji i zdolności. Zapewniamy stabilne zatrudnienie. Umowę o pracę lub zlecenie w zależnosci od potrzeb. Zapewniamy dużą możliwość rozwoju osobistego pod okiem doświadczonego nauczyciela Montessori i wykładowcy w Polskim Instytucie Montessori. Gwarantujemy przyjazne i wesołe miejsce pracy. Miłą atmosferę w zespole kreatywnych nauczycieli i wychowawców. Jeżeli chcesz dołączyć do zgranego i zaangażowanego zespołu oraz rozpocząć swoją przygodę z pedagogiką montesoriańską, serdecznie zapraszamy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontak mailowy lub telefoniczny. Prosimy o wcześniejsze przesłanie swojego CV.
Będziemy kontaktować się z kandydatami i zapraszać na rozmowę kwalifikacyjną.

Czekamy na Wasze zgłoszenia :-)

Pozdrawiam serdecznie
Karolina Czarnecka
Email: office@montessoristeppingstones.pl
tel: 728 939 582

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www:  https://www.montessoristeppingstones.pl
Faceook: Montessori Stepping Stones

Zapraszamy do nas przede wszystkim osoby kochające dzieci, energetyczne, pełne pomysłów i kreatywne. Poza uśmiechem na twarzy wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziana znajomość pedagogiki Montessori lub gotowość do edukacji w tym zakresie. Reszty nauczymy. Doświadczenie w pracy nie jest obowiązkowe. Można je zdobyć u nas. Cenimy za to pogodny i przyjazny charakter i umiejętności wymienione powyżej. Jeśli masz kwalifikację do nauczania przedszkolnego zapraszamy Cię do nas. Osoby nie mające jeszcze uprawnieńi do nauczania przedszkolnego również zachęcamy do aplikowania. Chętnie zatrudnimy studentów pedagogiki i anglistyki.
CV prosimy wysłać na adres:
office@montessoristeppingstones.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Edukacja w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.