wykształcenie

Automatyk

Środa Wielkopolska, wielkopolskie
Data publikacji: 16.10.2019
Dla naszego Klienta, światowego lidera i dostawcy zintegrowanych rozwiązań technologicznych w dziedzinie obróbki drewna poszukujemy osoby na stanowisko: AUTOMATYK.

Zadania:
- Udział w projektach uruchomieniowych i optymalizacyjnych maszyn
- Diagnoza oraz usuwanie awarii (mechaniczne, elektryczne)
- Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego;
- Ścisła współpraca z działem montażu mechanicznego i elektrycznego

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- Prywatna opieka medyczna
- Karty sportowe
- Ubezpieczenie na życie
- Wsparcie aktywności sportowych
- Dofinansowanie do szkoleń i studiów
- Dofinansowanie do kursów językowych
- Spotkania integracyjne i bogaty fundusz socjalny
- Dofinansowanie do posiłków
- Bonus roczny i miesięczny
- Kontakt z nowoczesną technologią;
- Możliwość rozwoju zawodowego

- Doświadczenie na podobnym stanowisku jako elektryk lub automatyk przemysłowy;
- Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu pneumatyki, hydrauliki, elektryki oraz mechaniki;
- Dobra znajomość zagadnień elektrotechniki i przemysłowych schematów elektrycznych;
- Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych;
- Mile widziane uprawnienia energetyczne SEP – eksploatacja i pomiary;
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
- Gotowość do wyjazdu do Niemiec w celu szkolenia.
CV prosimy wysłać na adres:
hrfocus@hr-focus.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Środa w województwie wielkopolskim.