wykształcenie

AX Specialist

Sady, wielkopolskie
Data publikacji: 26.02.2020
Firma z międzynarodowym kapitałem, producent urządzeń medycznych, poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko: AX Specialist.

Miejsce pracy: okolice Poznania/Sady.

Cel stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę użytkowników systemu w Polsce i poza jej granicami. W aspekcie długoterminowym będzie uczestniczyła w projektach rozwojowych systemu Microsoft Dynamics AX (środowisko produkcyjne, planowanie, aspekty prawne, CMR).

Zadania:
- Bieżąca obsługa użytkowników systemu ERP
- Aktywne uczestnictwo w opracowaniu i/lub optymalizacji bądź rozwoju obszarów systemu (projekty)

Oferta:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet medyczny
- Karta Multisport
- Kusy języka angielskiego
- Dopłaty do studiów oparte na ścieżkach rozwoju
- Szkolenia branżowe
- ZFŚS

Zapraszamy do składania aplikacji. W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.
- Znajomość podstawowych aplikacji biznesowych (ERP lub CRM) gromadzona podczas studiów lub doświadczenia zawodowego.
- Podstawowa znajomość bazy danych
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność pracy w zespole
- Nastawienie na realizację celu
CV prosimy wysłać na adres:
hrfocus@hr-focus.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Sady w województwie wielkopolskim.