wykształcenie

Doradca handlowy z językiem niemieckim

Września, wielkopolskie
Data publikacji: 25.09.2018
Opis oferty:
Zakres zadań na stanowisku:
- obsługa zamówień Klientów, w tym ich przyjmowanie i wprowadzanie do systemu,
- wspieranie Klientów poprzez doradztwo sprzedażowo-techniczne,
- realizowanie planów sprzedaży,
- utrzymywanie długotrwałych, dobrych relacji z Klientami,
- wystawianie niezbędnych dokumentów.

Co oferujemy?
- świetną atmosferę pracy w zgranym zespole Biura Obsługi Klienta,
- umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
- udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
- nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,
- liczne bonusy: stażowe, świąteczne, program nagród, karty lunchowe, zniżki na produkty firmy, inne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail. Prosimy o wpisanie w temacie „DORADCA HANDLOWY DE”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
- wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2),
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- wykształcenie wyższe,
- staranność i dokładność,
- biegła obsługa komputera,
- zmysł techniczny pozwalający na rozumienie technicznych aspektów produktów – gwarantujemy rozbudowany program szkoleniowy,
- doświadczenie w Biurze Obsługi Klienta i/lub znajomość branży budowlanej będą dodatkowymi atutami.
CV prosimy wysłać na adres:
praca@krispol.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Doradztwo w miejscowości Września w województwie wielkopolskim.