wykształcenie

Dyrektor Zarządzający

Zielona Góra, lubelskie
Data publikacji: 10.08.2018

Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Wdrożeniowego INMEL Sp. z o. o. w Zielonej Górze poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie spraw Spółki i zarządzanie jej majątkiem,
- reprezentowanie Spółki wobec osób trzecich zgodnie z kodeksem handlowym i Umową Spółki,
- śledzenie potrzeb rynku, trendów rozwojowych i otoczenia konkurencyjnego,
- analiza informacji rynkowych i opracowywanie kierunków rozwoju Spółki, jej produktów i usług,
- kreowanie wizerunku marki.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menedżerski,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- premię uznaniową, zależną od rocznych wyników ekonomiczno-finansowych Spółki,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail,

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

- wykształcenie wyższe – preferowane techniczne: elektronika, elektrotechnika, energetyka,
- 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu podmiotu gospodarczego lub wydzielonej jego części,
- znajomość języka angielskiego,
- znajomość przepisów prawnych dotyczących funkcjonowania podmiotów gospodarczych (Kodeks handlowy, Kodeks pracy, Kodeks cywilny, wymagań ZUS i US)
- kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w realizacji zadań,
- umiejętność kierowania zespołem ludzkim i zarządzania zasobami produkcyjnymi,

CV prosimy wysłać na adres:
inmel@inmel.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Zielona w województwie lubelskim.