X
miejscowość
wykształcenie

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Wola Mielecka/Mielec, podkarpackie
Data publikacji: 28.10.2016
Opis oferty:

Oferujemy:

- Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,

- Szeroki wachlarz szkoleń,

- Wysokie standardy i profesjonalizm otoczenia,

- Praca w zakładzie o ugruntowanej pozycji,

- Praca w miłym środowisku.

Opis wymagań:

Wymagania/obowiązki:

- Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku,

- Doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej; poszukiwaniu i diagnozowaniu usterek,

- Operatywność i samodzielność w działaniu,

- Duże zaangażowanie w powierzone zadania,

- Estetyka podczas pracy,

- Prawo jazdy kategorii B.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)."

Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami!

CV prosimy wysłać na adres:
info@mktserwis.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Mechanik, elektromechanik samochodowy w miejscowości Wola w województwie podkarpackim.