X
miejscowość
wykształcenie

Formierz laminatu

Głobino, pomorskie
Data publikacji: 27.10.2016
Opis oferty:

Przykładowy zakres obowiązków:

  • przygotowanie elementów do laminowania,
  • laminowanie,
  • obróbka wyrobów z laminatu,
  • montaż wyposażenia,
  • naprawa elementów z laminatu,
  • budowa i przeróbka form do produkcji.
Opis wymagań:
  • CV
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny – zapewniamy pełne szkolenie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,
  • szkolenia stanowiskowe oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowe świadczenia,
  • możliwość awansu w ramach struktury firmy,
  • pomoc w organizacji dojazdu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie MARKOS, prosimy o dostarczenie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)"  na adres e-mail lub osobiście.

CV prosimy wysłać na adres:
kadry@markos.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Praca fizyczna w miejscowości Głobino w województwie pomorskim.