wykształcenie

Handlowiec - Doradca Klienta

Łomianki, mazowieckie
Data publikacji: 22.02.2018
Opis oferty:
Opis stanowiska:
- sprzedaż B2B artykułów i upominków reklamowych
- pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów firmy
- samodzielne tworzenie ofert handlowych, przygotowanie i prezentacja wypracowanych rozwiązań
- samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych
- rozpoznawanie potrzeb Klientów
- prezentacja oferty oraz indywidualne doradztwo Klientom
- samodzielne organizowanie i realizowanie spotkań handlowych z Klientem

Oferujemy:
- ciekawą pracę w branży reklamowej
- stała umowa o pracę wraz z atrakcyjną prowizją
- pracę w młodym zaangażowanym zespole
- możliwość doskonalenia własnych umiejętności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

- preferowane wykształcenie wyższe - kierunkowe (marketing, reklama itp)
- roczne doświadczenie na powyższym stanowisku
- znajomość branży reklamowej - warunek konieczny
- praktyczne doświadczenie w sprzedaży B2B
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży art. BTL
- znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia negocjacji handlowych z Klientem
- komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
- dobra znajomość programów MS Office, praca na systemie CRM będzie dodatkowym atutem
- umiejętność planowania pracy własnej - samodzielność, samodyscyplina w działaniu
- dyspozycyjność - gotowość do pracy mobilnej
- prawo jazdy kat. B
CV prosimy wysłać na adres:
sandex@sandex.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Łomianki w województwie mazowieckim.