wykształcenie

Inżynier budowy

Choroszcz, podlaskie
Data publikacji: 05.08.2019
Opis oferty:
Kluczowe zadania:
- bieżąca koordynacja prac na inwestycjach
- nadzór nad pracownikami w zakresie terminowości i jakości wykonanych prac
- odbieranie prac od podwykonawców oraz bieżąca kontrola podwykonawców
- nadzór na d przestrzeganiem przepisów BHP i standardów jakościowych

Oferujemy:
- nowoczesne warunki pracy
- bieżący kontakt z najnowszymi technologiami
- pracę pełną wyzwań i prestiżu
- właściwą i przyjemną atmosferę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- atrakcyjny pakiet socjalny
- możliwość uzyskania odpowiedniego doświadczenia dla ubiegania się o uprawnienia budowlane
- wsparcie w przypadku dalszego kształcenia

Dokumenty aplikacyjne zawierające CV prosimy wysłać na adres e-mail.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Opis wymagań:
- wykształcenie wyższe techniczne( elektryczne)
- zdolność do pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne
- analityczny i logiczny sposób myślenia
- gotowość do wyjazdów służbowych w miejsce wykonywania prac w tym do podróży zagranicznych

Mile widziane:
- uprawnienia SEP E/ D
- prawo jazdy kat.B
- znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@elektromontazwschod.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Budownictwo w miejscowości Choroszcz w województwie podlaskim.