wykształcenie

Inżynier ds. uruchomień (automatyk)

Choroszcz, podlaskie
Data publikacji: 05.08.2019
Opis oferty:
Kluczowe zadania:
- badania pomontażowe i uruchamianie układów elektrycznych,
- konfiguracja, sprawdzenia i uruchomienie przekaźników zabezpieczeniowych
- bieżąca organizacja prac w zakresie uruchomień i rozruchów na prowadzonych inwestycjach
- terminowość i dobra jakości wykonanych prac uruchomieniowych
- odbieranie prac od podwykonawców oraz bieżąca kontrola podwykonawców
- przestrzeganie przepisów BHP i standardów jakościowych

Oferujemy:
- nowoczesne warunki pracy
- bieżący kontakt z najnowszymi technologiami
- pracę pełną wyzwań i prestiżu
- właściwą i przyjemną atmosferę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- atrakcyjny pakiet socjalny
- możliwość uzyskania odpowiedniego doświadczenia dla ubiegania się o uprawnienia budowlane
- wsparcie w przypadku dalszego kształcenia

Dokumenty aplikacyjne zawierające CV prosimy wysłać na adres e-mail.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Automatyka i Elektrotechnika
- umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej
- znajomość zagadnień EAZ,
- znajomość aktualnych norm i przepisów
- dobra znajomość środowiska MS Office
- znajomość sterowników zabezpieczeniowych dowolnej firmy
- odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność organizowania własnej pracy
- umiejętność pracy indywidualnej jak również zespołowej
- uprawnienia SEP E
- gotowość do wyjazdów służbowych w tym zagranicznych (ok 30% pracy poza biurem)
- znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w tym słownictwa technicznego

Mile widziane:
- doświadczenie wykonywanych prac u operatorów systemów elektroenergetycznych lub inwestycji w zakładach przemysłowych
- znajomość programowania sterowników zabezpieczeniowych
- znajomość programowania sterowników przemysłowych
- znajomość języków programowania pozwalająca na programowanie systemów SCADA i paneli HMI
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@elektromontazwschod.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Choroszcz w województwie podlaskim.