wykształcenie

Inżynier Techniczno-Handlowy

Gliwice, śląskie
Data publikacji: 24.04.2019
Opis oferty:
Zakres obowiązków:
- Dobory techniczne oferowanych urządzeń i systemów
- Przygotowywanie i analiza ofert handlowych
- Wykonywanie koncepcji projektowych i analiz
- Obsługa kontraktów
- Kontakt z obecnymi klientami i nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Udział w szkoleniach i ciekawych projektach
- Pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem na rynku HVAC

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail.

Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisek:  ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych; Dz. U. nr 133 poz. 883.”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Opis wymagań:
- Wykształcenie wyższe, kierunkowe - branża HVAC
- Doświadczenie w branży HVAC
- Obsługa pakietu MS Office, CAD, programy branży HVAC
- j.angielski - komunikatywny
- Prawo jazdy kat. B

Od kandydatów oczekujemy również:

- Zaangażowania
- Chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji
- Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
- Sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków
CV prosimy wysłać na adres:
biuro@consensus.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Gliwice w województwie śląskim.