wykształcenie

Kierowca kat. C

Katowice, śląskie
Data publikacji: 09.03.2018
Opis oferty:
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac zwiazanych z budową i remontami obiektów
- Dbanie o powierzone mienie firmy

Firma oferuje:

- Forma zatrudnienia: umowa o pracę (pełny etat)
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole
- Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
- Szkolenia
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Aplikacje prosimy przesyłać wraz z podaniem nr ref. w tytule na adres e-mail.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję.

Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).
Opis wymagań:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie
- Doświadczenie zawodowe
- Prawo jazdy kat. B, C
- Dyspozycyjność
CV prosimy wysłać na adres:
transport@budecon.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Motoryzacja w miejscowości Katowice w województwie śląskim.