wykształcenie

Kierownik budowy / Kierownik robót ogólnobudowlanych

Słupsk, Wrocław, pomorskie
Data publikacji: 30.08.2018
Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik budowy / Kierownik robót ogólnobudowlanych.
Miejsce pracy: Słupsk, Wrocław.

ZAKRES ZADAŃ:
  • kierowanie oraz nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, założonymi technologiami i harmonogramem prac,
  • organizacja pracy, przepływu informacji oraz dokumentów dotyczących projektu pomiędzy budową a biurem,
  • koordynowanie prac podwykonawców,
  • dopilnowanie dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP i ppoż,
  • przeprowadzanie odbiorów prac oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

OFERUJEMY:
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów,
  • pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań,
  • opiekę medyczną.

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Opis wymagań:
WYMAGANIA:
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3 letnie doświadczenie w branży budowlanej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Liczba stanowisk: 2
CV prosimy wysłać na adres:
kariera@dekpol.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

tel. (58) 560 10 75

Zobacz również oferty pracy z kategorii Budownictwo w miejscowości Słupsk w województwie pomorskim.