wykształcenie

Kierownik Budowy

Kraków, małopolskie
Data publikacji: 15.02.2018
Opis oferty:
Opis stanowiska:
- Nadzór nad realizacją robót objętych kontraktem określonych umową z zamawiającym w zakresie technicznym i finansowym,
- Osiąganie założonych podstawowych wskaźników techniczno-ekonomicznych: terminowość, wysoka jakość, zgodność z dokumentacją projektową, wydajność oraz efektywność kontraktu,
- Kierowanie, koordynowanie i kontrolowanie pracy podległych firm podwykonawczych, inżynierów, mistrzów i innych pracowników budowy, udzielanie im wytycznych i wskazówek dotyczących metod pracy i organizacji robót,
- Rozdział zadań i środków podległym pracownikom oraz kontrola wykonania tych zadań i wykorzystania przydzielonych środków,
- Nadzór nad zgodnością prowadzonych robót z dokumentacją projektową, warunkami technicznymi robót objętych kontraktem, projektami       organizacji robót oraz harmonogramami w odniesieniu do prawa budowlanego, norm technicznych oraz innymi obowiązującymi przepisami,
- Bieżące dokumentowanie przebiegu robót w dzienniku budowy,
- Opracowywanie przedmiarów do kosztorysów na roboty dodatkowe oraz kosztorysów powykonawczych,
- Egzekwowanie porządku i dyscypliny pracy od podległych pracowników,
- Odpowiedzialność za przygotowanie niezbędnej dokumentacji powykonawczej do odbiorów końcowych,
- Dokonywanie rozliczeń miesięcznych kontraktu oraz rozliczeń końcowych inwestycji.

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Przyjazną i rodzinną atmosferę pracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, jesteś osobą zaangażowaną w wykonywane obowiązki, rzetelną, nastawioną na rozwój to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Prześlij do  nas swoje CV uwzględniające dotychczasowy przebieg zatrudnienia oraz kwalifikacje i umiejętności na adres e-mail.

Wybranemu kandydatowi zapewnimy stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 27-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji budowlanych krajowych i zagranicznych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U.
z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Opis wymagań:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru kubaturowego,
- Min 4-lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku Kierownika budowy przy realizacji projektów kubaturowych,
- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
- Bardzo dobra, praktyczna znajomości prawa budowlanego, norm technicznych i przepisów bhp,
- Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz podległych pracowników,
- Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, zadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu,
- Znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD, Prawo jazdy kat B.
CV prosimy wysłać na adres:
praca@krakbau.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.