wykształcenie

Kierownik ds. Reklamacji

Raszyn, mazowieckie
Data publikacji: 14.12.2016
Opis oferty:
Podstawowe zadania:

- Zarządzanie Działem Reklamacji
- Nadzór nad procesem rozpatrywania reklamacji i likwidacji szkód,
- Współpraca z działami operacyjnymi i produktami
- Współpraca z ubezpieczycielami i brokerem ubezpieczeniowym
- Optymalizacja obowiązujących procesów

Oferujemy:

- Możliwości rozwoju zawodowego
- Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
- Atrakcyjny system benefitów

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Opis wymagań:
Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, ubezpieczenia, prawo i administracja)
- Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
- Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji
- Ukierunkowanie na cel
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@hellmann.com

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Raszyn w województwie mazowieckim.