wykształcenie

Konstruktor elektryk/automatyk

Krosno Odrzańskie, lubuskie
Data publikacji: 01.12.2017
Opis oferty:
Zakres obowiązków:
- projektowanie instalacji elektrycznej i automatyki przemysłowej w urządzeniach grzewczych
- tworzenie dokumentacji produkcyjnej ( w tym mechanicznej)
- wsparcie techniczne innych działów z zakresu instalacji elektrycznej
- nadzór nad procesem wdrażania nowych produktów do produkcji

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
- stałe zatrudnienie
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV ze zdjęciem i LM:
- osobiście w siedzibie spółki
- pocztą na adres spółki: FMiUG KROMET Sp. z o.o., ul. Pocztowa 30, 66-600 Krosno Odrzańskie
- drogą elektroniczną na adres e-mail

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
- wykształcenie wyższe/średnie  techniczne (preferowany kierunek elektrotechnika, mechatronika)
- doświadczenie w projektowaniu na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
- wiedza z zakresu elektrotechniki
- znajomość programów Auto Cad
- znajomość programów do projektowania instalacji elektrycznych
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowy atut)
- uprawnienia SEP do 1 kV
- prawo jazdy kat.B
- dyspozycyjność również zakresie wyjazdów służbowych
CV prosimy wysłać na adres:
kadry@kromet.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Krosno w województwie lubuskim.