wykształcenie

Konstruktor

Pinczyn, pomorskie
Data publikacji: 29.08.2018
Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konstruktor.

Zadania:
  • tworzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • modelowanie w środowisku 3D Autodesk Inventor,
  • wprowadzanie nowych technologii, innowacji, usprawnień,
  • koordynacja przydzielonych zakresów projektów,
  • opracowywanie dokumentacji produkcyjnej.

Firma oferuje:
  • możliwość udziału w projektach międzynarodowych,
  • atrakcyjne zarobki,
  • możliwość pracy w nowoczesnej firmie,
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu.

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Opis wymagań:
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki mechaniczne,
  • dobra znajomość oprogramowania Autodesk Inventor oraz AutoCad,
  • podstawowa znajomość zagadnień spawalniczych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.
CV prosimy wysłać na adres:
plarisch@dekpol.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

kom. 728 971 795

Zobacz również oferty pracy z kategorii Projektowanie, konstruowanie w miejscowości Pinczyn w województwie pomorskim.