wykształcenie

Koordynator ds. zarządzania łańcuchem dostaw

Szczecin, zachodniopomorskie
Data publikacji: 28.06.2018

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko: Koordynator ds. zarządzania łańcuchem dostaw (miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. KŁD/06).

Zakres obowiązków:
- Utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych dostawców
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Decydowanie o poziomie zakupów i poziomie stanów magazynowych
- Dobór towarów zapewniający maksymalne dopasowanie ich rodzaju i asortymentu do potrzeb Klientów (przyjmowanie ofert, analiza asortymentu)
- Terminowe zaopatrywanie produkcji w niezbędne surowce i materiały w celu zapewnienia realizacji założonych planów produkcyjnych
- Zarządzanie podległym zespołem

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KŁD/06 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Gwarantujemy poufność.

Ta i inne oferty na www.unikadr.pl

Opis wymagań:

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w zakupach, logistyce lub zarządzaniu magazynem – warunek konieczny
- Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych – warunek konieczny
- Doświadczenie w branży metalowej – mile widziane
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
- Nastawienie na realizację zadań
- Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

CV prosimy wysłać na adres:
biuro@unikadr.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Produkcja w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.