wykształcenie

Księgowa/y

Sady, wielkopolskie
Data publikacji: 26.02.2020
Dla naszego Klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, producenta urządzeń medycznych, poszukujemy skrupulatnej i samodzielnej osoby na stanowisko: Księgowa/y.

Miejsce pracy: okolice Poznania/Sady

Cel stanowiska: obsługa księgowa (pełna) spółek w międzynarodowych standardach (Szwajcaria, Skandynawia).

Zadania:
- Dekretowanie i księgowanie dokumentów
- Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
- Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, audytorzy, w tym zagraniczni)
- Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
- Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
- Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Oferta:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość poznania i doskonalenia wiedzy z zakresu prawa międzynarodowego
- Rzetelne szkolenie z zakresu rachunkowości międzynarodowej i wdrożenie umożliwiające samodzielną pracę z kontrahentami
- Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, elastyczny czas pracy, ZFŚS)
- Zajęcia z języka angielskiego
- Przyjazna atmosfera w pracy i niepowtarzalny zespół
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Zapraszamy do składania aplikacji. W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.
Opis wymagań:
- Doświadczenie w Dziale Księgowości min. 2 lata
- Dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja w środowisku międzynarodowym)
- Umiejętność pracy w MS Excel
- Znajomość przepisów podatkowych
- Znajomość zagadnień rachunkowości
- Samodzielność i dobra organizacja pracy
CV prosimy wysłać na adres:
hrfocus@hr-focus.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Finanse, Księgowość w miejscowości Sady w województwie wielkopolskim.