wykształcenie

Księgowy / Księgowa ds. podatków

Pinczyn, pomorskie
Data publikacji: 30.08.2018
Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowy / Księgowa ds. podatków.

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:
  • Kalkulacja i przygotowanie deklaracji podatkowych PON, CIT, VAT,
  • Kalkulacja podatku odroczonego,
  • Weryfikacja VAT - JPK,
  • Przygotowywanie i analiza dokumentów dla celów sporządzania dokumentacji cen transferowych z podmiotami zależnymi,
  • Przygotowywanie wniosków o interpretacje w zakresie podatku VAT, CIT i PIT,
  • Analiza i opiniowanie umów, ofert i potencjalnych transakcji pod kątem podatkowym,
  • Weryfikacja poprawności rozliczeń publiczno-prawnych,
  • Księgowanie podatków i w razie potrzeby innych zdarzeń gospodarczych,
  • Kontrola kwalifikacji prawidłowości zdarzeń gospodarczych oraz dokumentacji pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych,
  • Bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych i przygotowanie odpowiednich rekomendacji,
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami podatkowymi, uczestnictwo w postępowaniach kontrolnych,
  • Współudział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i podatkowych,
  • Usprawnianie procesów i procedur,
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • Szkolenia z zagadnień podatkowych prowadzone dla pracowników różnych działów w tym dla księgowości,
  • Współpraca i komunikacja z klientem wewnętrznym.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet medyczny.

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Opis wymagań:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub prawnym (kierunek finanse i rachunkowość lub prawo),
  • Doświadczenie w sporządzaniu opinii, deklaracji oraz przygotowywaniu dokumentacji z zakresu prawa podatkowego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office w tym programu MS Excel,
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętności analizy i interpretacji danych,
  • Wnikliwości, dokładności, terminowości i rzetelności,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna wiedza z zakresu księgowości podatkowej i podatków,
  • Praktyczna znajomość przepisów polskiego prawa podatkowego stosowanego dla osób prawnych,
  • Umiejętność analizy i syntezy informacji,
  • Samodzielność,
  • Doświadczenie z procesem zamknięcia miesiąca,
  • Rzetelność i terminowość,
  • Doświadczenie w pracy w SSC będzie dodatkowym atutem.
CV prosimy wysłać na adres:
kariera@dekpol.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

tel. (58) 560 10 75

Zobacz również oferty pracy z kategorii Finanse, Księgowość w miejscowości Pinczyn w województwie pomorskim.