wykształcenie

Księgowy/księgowa w dziale zobowiązań (AP)

Szczecin, zachodniopomorskie
Data publikacji: 28.06.2018
UniKadrBiuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, odpowiedniej osoby na stanowisko: Księgowy/księgowa w dziale zobowiązań (AP) (miejsce pracy: Szczecin, nr ref.: SK/06).

Zakres obowiązków:
- Wspieranie procesów finansowo – księgowych, w szczególności odpowiedzialność za procesy zobowiązań
- Czynny udział w migracji procesów z innych krajów
- Rejestrowanie faktur zakupowych w systemie księgowym
- Terminowe wprowadzanie danych do systemu
- Prowadzenie rozliczeń bezgotówkowych i międzyokresowych
- Uzgadnianie potwierdzeń sald z dostawcami
- Zapewnienie właściwego obiegu dokumentu
- Przygotowywanie raportów oraz rozliczeń
- Utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami
- Aktywna współpraca z innymi działami

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. SK/06 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail lub poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki: http://www.unikadr.pl/index.php?kategoria=oferty_pracy&strona=oferty_pracy&wie=1524553600

Gwarantujemy poufność.  Ta i inne oferty na www.unikadr.pl
- Wykształcenie w kierunkach: finanse, ekonomia, rachunkowość
- Min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
- Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) – warunek konieczny
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
- Doświadczenie w pracy w strukturach SSC/BPO oraz znajomość programów: SAP, IFS, Oracle – mile widziane
- Znajomość języka norweskiego/szwedzkiego/duńskiego/holenderskiego/ francuskiego/włoskiego/hiszpańskiego/greckiego –  będzie dodatkowym atutem
CV prosimy wysłać na adres:
biuro@unikadr.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

tel. (91) 488 23 27

Zobacz również oferty pracy z kategorii Finanse, Księgowość w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.