wykształcenie

Lider/brygadzista wydziału produkcyjnego

Stary Wiśnicz, małopolskie
Data publikacji: 04.11.2020

W związku z rozwojem firmy szukamy osób do objęcia stanowisk: Lider/brygadzista wydziału produkcyjnego.

Miejsce pracy: Stary Wiśnicz k. Bochni

Do głównych zadań będzie należało:
- Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych.
- Rekrutacja i zarządzanie zespołem.
- Organizowanie przepływu materiałów i podzespołów oraz adekwatnej alokacji pracowników pomiędzy wydziałami,
- Współpraca z działami zaopatrzenia, magazynem, działem zbytu.
- Realizacja strategii produkcyjnej na poziomie wydziału.

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się firmie z 30 letnim doświadczeniem,
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i premie,
- pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną,
- rozwój kompetencji miękkich i twardych,
- współpracę w zespole,
- ambitne zadania i cele.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@igloo.pl.

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IGLOO oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Opis wymagań:
- chęć i umiejętność współpracy w zespole,
- odwaga w działaniu,
- umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów,
- chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,
- wykształcenie lub doświadczenie techniczne.
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane.
CV prosimy wysłać na adres:
praca@igloo.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Projektowanie, konstruowanie w miejscowości Stary w województwie małopolskim.