wykształcenie

Majster Budowy

Szczecin, zachodniopomorskie
Data publikacji: 23.08.2017
W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko: Majster Budowy.

Zakres obowiązków:
- Wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa,
- Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników,
- Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów,
- Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych środków niezbędnych do realizacji projektu, bieżąca kontrola zużycia materiałów.

Oferujemy:
- pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego, notowanej od 2007 r. na GPW
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres e-mail.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy i na wykorzystanie ich w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę Erbud, poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania.”
- Minimum 2-lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku na kontraktach przerobowych w zakresie budownictwa kubaturowego,
- Komunikatywnej znajomości j.angielskiego,
- Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,
- Umiejętności obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Project,
- Umiejętności obsługi urządzeń geodezyjnych,
- Samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
- Dyspozycyjności i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy.
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@erbud.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Budownictwo w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.