wykształcenie

Mechanik Utrzymania Ruchu

Stary Wiśnicz, małopolskie
Data publikacji: 04.11.2020

Obecnie prowadzimyrekrutację na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu.

Miejsce pracy: Stary Wiśnicz k. Bochni

Zakres obowiązków:

- Usuwanie bieżących awarii,
- Przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn,
- Wykonywanie napraw i remontów uszkodzonych elementów,
- Zamawianie części zamiennych,
- Podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń,
- Raportowanie prac w systemie.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku,
- Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zaangażowania,
- Pakiet w tym benefitów, w tym bezpłatne świadczenia medyczne,
- Telefon do dyspozycji pracownika,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@igloo.pl.

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IGLOO oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Opis wymagań:
- Wykształcenie kierunkowe ( mechanika lub pokrewne),
- 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznych.

Mile widziane:
- Doświadczenie w obsłudze rozdzielni wysokiego napięcia,
- Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej, pneumatyki, budowy maszyn.
CV prosimy wysłać na adres:
praca@igloo.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Stary w województwie małopolskim.