wykształcenie

Mechanik

Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Data publikacji: 18.12.2018
Opis oferty:
Główne obowiązki:
- naprawa maszyn, urządzeń oraz narzędzi,
- przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń,
- usuwanie awarii,
- obsługa kotła parowego oraz grzewczego.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w miłym zespole, w dynamicznie rozwijającej się spółce notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych,
- pracę w systemie jednozmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego na maila.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z4.05.2016, str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lubawa S.A. (63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Staroprzygodzka 117) w celach związanych z organizacją aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) administratora.

Oświadczam, że przed wyrażeniem niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych zostałem poinformowany o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie.
Opis wymagań:
- wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- zdolności manualne,
- chęci do pracy.
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@grupalubawa.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim.