wykształcenie

Mechanik

Środa Wielkopolska, wielkopolskie
Data publikacji: 16.10.2019
Dla naszego Klienta, światowego lidera i dostawcy zintegrowanych rozwiązań technologicznych w dziedzinie obróbki drewna poszukujemy: MECHANIKA.

Zadania:
- Montaż części i obudowy do maszyn i urządzeń przemysłowych;
- Praca z narzędziami pomiarowymi;
- Montaż podzespołów;
- Praca z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Bonus roczny i premia miesięczna
- Kontakt z nowoczesną technologią;
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Prywatna opieka medyczna
- Karty sportowe
- Ubezpieczenie na życie
- Wsparcie aktywności sportowych
- Dofinansowanie do szkoleń i studiów
- Dofinansowanie do kursów językowych
- Spotkania integracyjne, inne aktywności firmowe dla pracowników
- Dofinansowanie do posiłków

Opis wymagań:
- Wykształcenie techniczne;
- Minimum 2 lata doświadczenia na produkcji w zakresie mechaniki, montażu;
- Umiejętność podstawowej analizy rysunku technicznego;
- Umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowymi;
- Własna inicjatywa i chęć rozwoju;
- Dokładność, staranność, precyzja;
- Wsparcie procesu produkcji i umiejętność pracy w zespole.
CV prosimy wysłać na adres:
hrfocus@hr-focus.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Środa w województwie wielkopolskim.