wykształcenie

Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju Marki

Żory, śląskie
Data publikacji: 27.07.2018

Profil pracodawcy: W chwili obecnej mamy przyjemność pracować dla znanego producenta produktów spożywczych o międzynarodowym zasięgu działania, którego produkty są powszechnie dostępne w sprzedaży detalicznej, we wszystkich kanałach dystrybucji. W związku z rozwojem firmy oraz planami wprowadzeni na rynek nowych linii produktowych, poszukujemy dla tej firmy doświadczonych i energicznych kandydatów na stanowisko Menedżera ds. Marketingu i Rozwoju Marki.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- Koordynacja projektów marketingowych dla istniejących oraz nowych marek,
- Inicjowanie niekonwencjonalnych działań promujących oferowane marki i produkty,
- Zarządzanie zespołem specjalistów,
- Współpraca z agencjami reklamowymi i kreatywnymi w zakresie realizacji kampanii rekla-mowych,
- Analiza trendów rynkowych / badań marketingowych,
- Aktualizowanie informacji na portalach Social Media i administracja stroną firmową,
- Współpraca ze wszystkimi działami w ramach prowadzonych projektów,
- Opracowywanie raportów i prezentacji,

Oferta firmy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
- nowoczesne środowisko pracy i możliwości wdrażania własnych rozwiązań;
- duże możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach.

Nr ref.: MM/01/2018

- Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, marketingu lub pokrewne,
- Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, preferowane w obszarze marek konsumenckich;
- Mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu nowej marki na rynek konsumencki;
- Mile widziane doświadczenie w firmach o dużej dynamice wzrostu;

Wymagana wiedza i umiejętności:
- Bardzo dobra znajomość Social Media,
- Duża energia do działania i chęć łamania stereotypów, mile widziane niekonwencjonalne podejście do tematu;
- Praktyczna znajomość procedur i standardów biznesowych;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel),

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
- Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szcze-blach organizacyjnych oraz z poza organizacji,
- Wzorowa organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
- Komunikatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

CV prosimy wysłać na adres:
praca@lgrant.com

Zobacz również oferty pracy z kategorii Marketing w miejscowości Żory w województwie śląskim.