wykształcenie

Menedżer ds. Technicznych i Utrzymania Ruchu

Żory, śląskie
Data publikacji: 27.07.2018

Profil pracodawcy: W chwili obecnej mamy przyjemność pracować dla znanego producenta produktów spożywczych o międzynarodowym zasięgu działania, który posiada duże zakłady produkcyjne w Żorach. W związku z rozwojem firmy oraz potrzebą zapewnienia najwyższej jakości zaplecza technicznego, poszukujemy dla tej firmy doświadczonych i energicznych kandydatów na stanowisko Menedżera ds. Technicznych i Utrzymania Ruchu.

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:
- Proponowanie rozwiązań technicznych prowadzących do podniesienia efektywności pracy, zmniejszania strat produkcyjnych, podnoszenia jakości produktów .
- Nadzór nad pracą zespołu pracowników utrzymania ruchu, nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i instalacji technicznych, utrzymywanie ich w pełnej sprawności, organizowanie napraw w przypadku awarii.
- Prowadzenie okresowych przeglądów i zlecanie inspekcji wymaganych prawem w ramach przewidzianego budżetu.
- Nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych i współpraca w ich wdrożeniu z innymi działa-mi.
- Prowadzenie ewidencji monitorujących wskaźniki dostępności maszyn w ramach zakładowego programu lean manufacturing.
- Nadzór nad dokumentacją i stanem technicznym obiektu i związanych z nim instalacji.

Oferta firmy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- nowoczesne środowisko pracy i możliwości wdrażania własnych rozwiązań;
- duże możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty i sposób aplikacji:
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną lub na adres naszej firmy w Katowicach.

Nr ref.: MT/01/2018

Opis wymagań:

- Wykształcenie wyższe techniczne,
- Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w obszarze utrzymania ruchu / służbach technicznych;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem,

Wymagana wiedza i umiejętności:
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Biegła obsługa komputera (MS Office),
- Prawo jazdy kat. B.

Wymagane predyspozycje i cechy osobowości:
- Zmysł organizacyjny, ciekawość, kreatywność, otwartość,
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
- Duża motywacja do działania i chęć podnoszenia własnych kwalifikacji,
- Odpowiedzialne i aktywne podejście do powierzonych zadań,
- Determinacja w realizacji ustalonych celów,

Inne wymagania:
- Książeczka sanitarna,

CV prosimy wysłać na adres:
praca@lgrant.com