wykształcenie

Mistrz-Technolog

Piła, wielkopolskie
Data publikacji: 15.02.2018
Firma METALPIL zatrudni osobę na stanowisko: Mistrz - Technolog.

Zakres obowiązków:
- Bezpośredni kontakt oraz analiza zapytań ofertowych od klientów pod kontem możliwości produkcyjnych firmy
- Generowanie dokumentacji technicznej oraz nadzór nad jej realizacją i obiegiem.
- Aktywny udział w doskonaleniu i innowacji procesu technologicznego
- Raportowanie wyników pracy oraz wycinkowe organizowanie i nadzór pracy zespołu.

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie
- Motywacyjne oraz atrakcyjne formy wynagrodzenia
- Możliwość rozwoju zawodowego

CV ze zdjęciem proszę kierować pod adres e-mail luba na adres: METALPIL sp. z o.o. ul. Długosza 15 64-920 Piła.
Opis wymagań:
- Wykształcenie min. średnie techniczne
- Wiedza i doświadczenie w obszarze obróbki skrawaniem i spawalnictwa
- Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub mistrza
- Znajomość zasad opracowywania technologii produkcji z zakresu obróbki skrawaniem
- Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
- Znajomość obsługi komputera
- Umiejętność pracy w programie AutoCad
- Znajomość obsługi obrabiarek CNC oraz umiejętność tworzenia programów
CV prosimy wysłać na adres:
biuro@metalpil.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Piła w województwie wielkopolskim.