wykształcenie

Monter/Elektromonter (M/E)

Katowice, śląskie
Data publikacji: 04.05.2017
W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do pracy w branży elektroenergetycznej na stanowisko:

- Monter/Elektromonter (M/E),

Zakres obowiązków:
- Praca przy budowie rozdzielnic i szaf sterowniczych,
- Zabudowa aparatury elektrotechnicznej w szafach rozdzielczych i sterowniczych,
- Okablowanie szaf zgodnie z dokumentacją techniczną,
- Montaż, okablowanie osprzętu automatyki elektroenergetycznej.

Oferujemy:
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji,
- Stabilne zatrudnienie w zespole specjalistów,
- Udział w projektach przy wsparciu nowoczesnych technologii,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres e-mail w tytule wiadomości wpisując: M/E.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: ”Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883 , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do: Dyrektora technicznego Marcin Wieczorke.
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym/elektrotechnicznym,
- Mile widziane prawo jazdy kat.B,
- Doświadczenie zawodowe (szczególnie przy budowie szaf rozdzielczych i sterowniczych),
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- Uprawnienia SEP powyżej 1kV,
- Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
- Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,
- Przestrzeganie przepisów bhp, ppoż. oraz instrukcji eksploatacji urządzeń.
CV prosimy wysłać na adres:
biuro@qenergi.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

kom. 507 937 253

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Katowice w województwie śląskim.