wykształcenie

Monter reklam

Konstantynów Łodzki, łódzkie
Data publikacji: 23.01.2019
Opis oferty:
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki woj. Łódzkie

Zakres obowiązków:
- montaż kasetonów LED, liter blokowych
- budowa elementów ekspozycji targowych
- cięcie, formowanie, docinanie, pakowanie, konfekcja
- obsługa lasera CNC, frezarki CNC, wiertarki CNC

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę z doświadczonym zespołem
- umowa o pracę
- atrakcyjne warunki finansowe
- możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy lub system zadaniowy
- znajomość obsługi komputera windows, przeglądarka internetowa (wymagane ze względu na przetwarzanie elektronicznej karty zleceń)
- umiejętności techniczne i manualne w zakresie obsługi narzędzi
- łatwość uczenia się szczególnie w zakresie obsługi sterowania maszyn numerycznych
- umiejętność organizacji pracy
- mile widziane doświadczenie przy produkcji reklam
CV prosimy wysłać na adres:
biuro@bafa.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

kom. 501 218 887

tel. (42) 211 48 26

Zobacz również oferty pracy z kategorii Reklama w miejscowości Konstantynów w województwie łódzkim.