wykształcenie

Operator Wypalarki Termicznej

Jastrzębie-Zdrój, śląskie
Data publikacji: 08.10.2020
Opis oferty:

Zakres obowiązków:

- Obsługa przecinarki termicznej CNC.
- Wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej.
- Dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
- Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
- Dbanie o przestrzeganie zasad BHP, regulaminu pracy.

Firma oferuje:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Pracę w firmie należącej do Grupy Kapitałowej JSW.
- Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Miesięczne premie uznaniowe.
- Coroczne nagrody z okazji Dnia Branżowego.
- Profesjonalne szkolenia.
- Możliwość uzyskania środków finansowych – PKZP.
- Program grupowego ubezpieczenia dla pracowników JZR Sp. z o.o. oraz ich współmałżonków i dzieci.
- Możliwość przynależenia do Programu Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej.

- Znajomość procesów cięcia termicznego (cięcie plazmowe, cięcie tlenowe), zaświadczenie odbycia kurs przepalacza gazowego lub aktualne uprawnienia do spawania metodą 311 wg PN-EN ISO 9606-1.
- Znajomość rysunku technicznego.
- Doświadczenie w obsłudze przecinarki termicznej CNC.
- Wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym.
- Mile widziana obsługa suwnicy z poziomu roboczego lub żurawika stacjonarnego, kurs spawania lub cięcia gazowego.

CV prosimy wysłać na adres:
dp@jzr.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Jastrzębie w województwie śląskim.