wykształcenie

Opiekun klienta zagranicznego

Stalowa Wola, podkarpackie
Data publikacji: 24.01.2020
Opis oferty:
ZADANIA:
Opieka nad przydzieloną grupą klientów w zakresie sprzedaży produktów firmy CERKAMED oraz pozyskiwanie nowych klientów.

OFERUJEMY CI:
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę,
- pracę w czołowej firmie w branży z ugruntowaną pozycją na rynku.

Wyślij CV ze zdjeciem i List Motywacyjny z uzasadnieniem, dlaczego powinniśmy wybrać akurat Ciebie na adres: praca@cerkamed.pl. Przygotuj się na rozmowę najlepiej jak potrafisz - wszystko w Twoich rękach.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
- znajomość działalności i oferty produktowej firmy CERKAMED,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- dyspozycyjność, gotowość do długofalowej pracy,
- mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów.

Poza tym osoba ta powinnna cechować się: bardzo dobrą organizacją czasu pracy, wysoko rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi, odpowiedzialnością, samodzielnością, otwartością i entuzjazmem.
CV prosimy wysłać na adres:
praca@cerkamed.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Stalowa w województwie podkarpackim.