wykształcenie

Pomocnik lakiernika

Pinczyn, pomorskie
Data publikacji: 30.08.2018
Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik lakiernika.

OPIS STANOWISKA:
  • Przygotowywanie elementów do malowania,
  • Szlifowanie, odtłuszczanie, szpachlowanie,
  • Powieszanie i zdejmowanie detali malowanych.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet medyczny,
  • Przyjazną i miłą atmosferę w pracy,
  • Codziennie świeże owoce.

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Opis wymagań:
WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność obsługi szlifierki ręcznej i doboru prawidłowego rodzaju papieru ściernego,
  • Motywacja do zdobywania nowych kwalifikacji i nauki zawodu lakiernika,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
CV prosimy wysłać na adres:
kariera@dekpol.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

tel. (58) 560 10 75

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Pinczyn w województwie pomorskim.