wykształcenie

Pomocnik Magazyniera

Dobra Szczecińska, zachodniopomorskie
Data publikacji: 19.12.2017
Opis oferty:
Opis stanowiska:
- przyjmowanie dostaw kontrahentów
- rozmieszczenie towaru w magazynie
- zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie, w tym prowadzenie komputerowej ewidencji stanów magazynowych
- kontrola zgodności otrzymanego towaru w stosunku do dokumentacji dostawy
- przygotowanie do wydania oraz wydanie materiałów do danych zleceń na podstawie karty wydania
- informowanie osób zainteresowanych o stanach magazynowych
- monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień mających zapewnić ciągłość produkcji
- zgłaszanie reklamacji dotyczących materiałów dostarczanych przez kontrahentów
- utrzymanie porządku w magazynie i przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (w formacie DOC lub PDF) na adres e-mail, w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom, a nadesłanych ofert nie zwracamy.
Opis wymagań:
- bardzo dobre zdolności organizacyjne
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera- MS Office
- samodyscyplina i dobra organizacja pracy
- zaangażowanie i samodzielność w działaniu
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
CV prosimy wysłać na adres:
hr@larslaj.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Praca fizyczna w miejscowości Dobra w województwie zachodniopomorskim.