wykształcenie

Praca przy produkcji urządzeń chłodniczych

Stary Wiśnicz, małopolskie
Data publikacji: 04.11.2020

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Praca przy produkcji urządzeń chłodniczych.

Miejsce pracy: Stary Wiśnicz k. Bochni

Zakres obowiązków :
- Prace związane z przygotowaniem elementów urządzeń do montażu oraz montażem
- Przygotowanie podzespołów do montażu

Oferujemy:
- Zatrudnienie w firmie z 30 letnim doświadczeniem na rynku,
- Zatrudnienie na umowę zlecenie, w perspektywie na umowę o pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
- Przy umowie o pracę - system premiowy i pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@igloo.pl.

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IGLOO oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Opis wymagań:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie
- Sprawność manualna,
- Chęć pracy na produkcji
- Dokładność i precyzja.
CV prosimy wysłać na adres:
praca@igloo.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Produkcja w miejscowości Stary w województwie małopolskim.