wykształcenie

Pracownik działu utrzymania ruchu

Pinczyn, pomorskie
Data publikacji: 29.08.2018
Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik działu utrzymania ruchu.

Obowiązki:
  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu.

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o pewnej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Stałe zatrudnienie,
  • Udział w nowych, ciekawych projektach,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Pakiet medyczny.

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Opis wymagań:
Wymagania:
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV,
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Word, MS Excel),
  • Zmysł techniczny i organizacyjny,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
CV prosimy wysłać na adres:
kariera@dekpol.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

tel. (58) 560 10 75

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Pinczyn w województwie pomorskim.