wykształcenie

Pracownik Działu Zaopatrzenia

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data publikacji: 26.01.2018
Poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko: Pracownik Działu Zaopatrzenia.

Zakres obowiązków:
- Wyszukiwanie surowców i materiałów na rynku pracy polskim i zagranicznym.
- Prowadzenie negocjacji zakupowych.
- Dbanie o terminowość dostaw i odpowiedni poziom zapasów magazynowych.specjalistów w przyjaznym i otwartym środowisku pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz z zamieszczoną w treści klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)” na adres e-mail.
Opis wymagań:
Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne.
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.
- Samodzielność – dobra organizacja pracy na zajmowanym stanowisku.
- Posiadanie prawa jazdy kat B.
- Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych.
- Doświadczenie w pracy na stanowisku w dziale zaopatrzenia.

Atutem dodatkowym będą:
- Znajomość branży mechanicznej.
- Znajomość rynku blach, rur i profili.
CV prosimy wysłać na adres:
personalny@skraw-mech.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Zaopatrzenie w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim.