wykształcenie

Pracownik montażu żaluzji

Komorniki, Poznań, wielkopolskie
Data publikacji: 18.08.2017
Firma istnieje od 2001 roku. Od 2011 roku zlokalizowana w nowym obiekcie w Komornikach k.Poznania. Obecnie zatrudnia 10 osób. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem przesłon okiennych, głównie żaluzji wewnętrznych drewnianych i aluminiowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy.

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: żaluzje

Zadania:
  • praca manualna przy produkcji i montażu żaluzji
  • obsługa maszyn
  • obsługa elektronarzędzi

Oferujemy:
  • szkolenie i przyuczenie do pracy
  • praca od poniedziałku do piątku - 1 zmiana
  • stałą prace w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie oferty pracy na adres e-mail.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Luxastyl z siedzibą w Komornikach, Wiśniowa 31, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Luxastyl z siedzibą w Komornikach przy ul. Wiśniowej 31. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Opis wymagań:
  • zdolności manualne
  • dokładność, rzetelność, sumienność
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej - montaże
CV prosimy wysłać na adres:
biuro@luxastyl.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inne w miejscowości Komorniki w województwie wielkopolskim.