wykształcenie

Programista Embedded

Blizne Łaszczyńskiego, mazowieckie
Data publikacji: 31.05.2019
Opis oferty:
Zakres obowiązków:
- tworzenie oprogramowania dla urządzeń wbudowanych wykorzystywanych w medycynie i gabinetach kosmetycznych
- przeprowadzanie testów tworzonego oprogramowania
- opracowywanie specyfikacji technicznej realizowanych projektów

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę przy realizacji innowacyjnych projektów w zakresie techniki medycznej
- Miłą atmosferę pracy w twórczym zespole inżynierskim

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Metrum Cryoflex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Blizne ŁAszczyńskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Metrum CryoFlex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Blizne Łaszczyńśkiego przy ul. Zielna 29, 05-082 Blizne ŁĄszczyńskiego. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
- wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne)
- umiejętność programowania w języku C++
- znajomość bibliotek Qt, QML
- dobra znajomość środowiska Qt Creator
- praktyczna znajomość systemu Linux oraz Linux Embedded
- znajomość systemów kontroli wersji Git/SVN
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:
- doświadczenie w tworzeniu dystrybucji Linux z użyciem Yocto
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
CV prosimy wysłać na adres:
biuro@metrum.com.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Projektowanie, konstruowanie w miejscowości Blizne w województwie mazowieckim.