wykształcenie

Project Manager

Szczecin, zachodniopomorskie
Data publikacji: 28.06.2018

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko: Project Manager (miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. PM/06).

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie realizacją projektów firmy (miejsce pracy - okolice Szczecina)
- Organizacja procesów i nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem
- Odpowiedzialność za cały proces realizacji
- Dostarczanie na czas uzgodnionych wyników projektów
- Regularne raportowanie statusów zarządzanych projektów do Przełożonego

Firma oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w dynamicznym zespole
- Możliwość realizacji ciekawych projektów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. PM/06 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Gwarantujemy poufność.

Ta i inne oferty na www.unikadr.pl.

Opis wymagań:

- Wykształcenie wyższe; techniczne – mile widziane
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – warunek konieczny
- Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
- Doświadczenie w branży metalowej – mile widziane
- Umiejętność definiowania priorytetów, planowania terminów
- Otwartość, komunikatywność
- Systematyczność, sumienność

CV prosimy wysłać na adres:
biuro@unikadr.pl
Telefon kontaktowy w sprawie oferty:

tel. (91) 488 23 27

Zobacz również oferty pracy z kategorii Inżynieria, Technologia w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim.