wykształcenie

Projektant/konstruktor

Sochaczew, mazowieckie
Data publikacji: 16.08.2018
Opis oferty:

Opis stanowiska:
- opracowywanie dokumentacji technicznej,
- koordynacja projektu od etapu koncepcji po uruchomienie produkcji,
- opracowanie budżetu projektu, jego negocjowanie z partnerami oraz monitorowanie jego realizacji,
- monitorowanie postępu fizycznego, skuteczne egzekwowanie od uczestników projektu realizacji harmonogramu,
- identyfikacja oraz monitorowanie ryzyk projektowych.
- udział w szkoleniach i prezentacjach dedykowanych klientom firmy

Oferujemy:
- stałą pracę,
- możliwość pracy przy ciekawych i nowatorskich projektach,
- pracę w młodym, stabilnym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kandydata,
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres mailowy lub adres pocztowy BUSZREM S.A. 97-300 Piotrków Tryb. ul. Żwirki 9 z DOPISKIEM „PROJEKTANT/KONSTRUKTOR”.

- doświadczenie w zakresie projektowania budynków prefabrykowanych,
- doświadczenie w wykonywaniu rysunków zgodnie z wytycznymi i normami,
- wyższe wykształcenie kierunkowe,
- znajomość programów wspomagających projektowanie i kreślenie,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy kat. B,
CV prosimy wysłać na adres:
rekrutacja@buszrem.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Projektowanie, konstruowanie w miejscowości Sochaczew w województwie mazowieckim.