wykształcenie

Przedstawiciel handlowy-Specjalista ds. sprzedaży

Kielce, świętokrzyskie
Data publikacji: 07.11.2019
Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych sp. z o.o. obecnie prowadzą rekrutację na stanowisko: Przedstawiciel handlowy-Specjalista ds. sprzedaży.

Zakres obowiązków:

- Realizacja strategii sprzedażowej na powierzonym obszarze
- Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami
- Monitorowanie i analiza rynku
- Zarządzanie należnościami

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
- Niezbędne narzędzia pracy

Opis wymagań:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Zaangażowanie oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
- Umiejętności komunikacyjne, zdolność organizacji pracy własnej
- Minimum średnie wykształcenie
- Praktyczna znajomość MS Office
- Prawo jazdy kat. B.

CV prosimy wysłać na adres:
kadry@sksmkielce.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Sprzedaż, handel w miejscowości Kielce w województwie świętokrzyskim.