X
miejscowość
wykształcenie

Przedstawiciel handlowy

Jasło, podkarpackie
Data publikacji: 23.11.2016
Opis oferty:
Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Realizacja założonych planów sprzedażowych
- Doradztwo w zakresie oferowanych towarów i usług
- Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów
- Budowanie relacji z klientami oraz przygotowywanie i prezentacja oferty firmy
- Przygotowywanie raportów o rynku (analiza rynku) i sprzedaży
- Praca w terenie, nienormowany czas pracy

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
- Stałe wynagrodzenie z prowizją od sprzedaży
- Pełen pakiet narzędzi do pracy (samochód, laptop, telefon)
- Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres e-mail.

Opis wymagań:
- Wykształcenie minimum średnie techniczne
- Preferowane minimum 2-letnie doświadczenie w branży
- Prawo jazdy kat. B
- Biegła obsługa komputera i znajomość programów MS Office (Excel, Word)
- Kreatywność i samodzielność w działaniu
- Determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów
CV prosimy wysłać na adres:
praca@transallen.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Sprzedaż, handel w miejscowości Jasło w województwie podkarpackim.