wykształcenie

Przedstawiciel handlowy

Piotrków Trybunalski, łódzkie
Data publikacji: 16.08.2018
Opis oferty:

Miejsce pracy: mazowieckie

Obowiązki:

- Realizacja strategii firmy na powierzonym terenie
- Budowa sieci sprzedaży na podległym terenie
- Regularne odwiedzanie punktów sprzedaży i umacnianie relacji z klientami
- Przygotowywanie kompleksowych ofert i przeprowadzanie negocjacji handlowych
- Stały monitoring obecności produktów firmy na podległym obszarze

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).

- Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży jako Przedstawiciel Handlowy
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Wysoki poziom zaangażowania i dobra organizacja pracy
- Wykształcenie min. średnie (preferowany profil techniczny)
- Znajomość rynku materiałów budowlanych - wyroby betonowe, będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B
CV prosimy wysłać na adres:
buszrem@buszrem.pl

Zobacz również oferty pracy z kategorii Sprzedaż, handel w miejscowości Piotrków w województwie łódzkim.